
- Gratis verzending vanaf € 60,-
- Loyalty - Spaarpunten
- Snelle levering
- Vragen? Bel +32 (0) 468 089 207
Onze nieuwe Pro-Serie bellenteller ontworpen met een innovatieve oplossing; een extra adapter voor de installatie van de regelaar M10x1 (compatibel met alle CO2Art-regelaars).
De enige adapter in de markering voor inline- en regelaarinstallatie. Twee extra zuignappen voor een gemakkelijke installatie van de buitentank.
Een must-have voor elke tank met CO2-injectie, een bellenteller maakt een eenvoudige schatting van de CO2-injectiesnelheid mogelijk door te tellen hoeveel bellen er per minuut door de teller gaan.
Een geintegreerde terugslagklep voorkomt dat water uit de bellenteller-kamer terugvloeit naar kwetsbare en dure CO2-apparatuur zoals regelaars en solenoides.
Draai de dop los (bovenste gedeelte) en vul het reservoir met schoon water en draai de dop vervolgens stevig vast. Zet de CO2-buis vast volgens de inlaat- en uitlaatindicatiemarkeringen met het schroefknooppunt.
Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..
Vervolledig je aankoop